





Dekorasjonsfigur Gnosjö KonstsmideNisser Akryl 5stk LED
459 kr
Prispresset
Beskrivelse
Dekorasjonsfigur Gnosjö Konstsmide Nisser Akryl 5stk LED er en lenke med 5 nisser i akryl med 40 varmhvite LED. IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6237-103 |
| Farge | Klarrød |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 110 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 65 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 1,2 W |
| Serie | Tomtar |
| Produkttype | Julepynt |
| Vekt | 0,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318306237109 |

