
Juletrebelysning Gnosjö Konstsmide6 m 120L Amber LED
1 295 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Grangirlander fra Konstsmie med 120 amberfargede LED-lys.
Inkluderer transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2724-800 |
| Farge | Amber |
| Antall Lyskilder | 120 st |
| Lyskilde | LED |
| Kabelfarge | Grønn |
| Kabellengde | 10 m |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2000-2200K K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Vekt | 1,85 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302724801 |

