


Juletrebelysning Gnosjö KonstsmideDobbel-LED Ute 16
549 kr
Beskrivelse
Juletrebelysning fra Gnosjö Konstsmide med 16 lamper og dobbelleddet kabel. Lyslenke er 12 m lang og har en 1,5 m tilkoblingsledning til den første lampen. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1001-020 |
| Farge | Varmhvit |
| Lyskilde | LED |
| Kabelfarge | Grønn |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 11,5 m |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 0,2 W |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318301001026 |
