Beskrivelse
Gnosjö Konstsmide Ute juletrebelysning er en juletrebelysning for utendørs bruk. Lysene har amberfarget LED og de er parallellkoblet.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1149-020 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 16 st |
| Lyskilde | LED |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2100 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 1,5 W |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Vekt | 0,49 kg |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7318301149025 |




