


- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Juletrekjede fra Gnosjö Konstsmide med 8 stk kjeder som har 30 stk LED-lamper amber per kjede, Sort kabel. Kjeden er 2,4 m lang, hvor 1,2 m har fast skinn og 1,2 m har sprakende/gnistrende lys. Kjeden kommer med en 10 m lang tilkoblingsledning til den første lampen. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6320-810 |
| Farge | Amber |
| Lyskilde | LED |
| Kabellengde | 10 m |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Kabelfarge | Sort |
| Lengde | 2,4 m |
| Kraftkilde | Strøm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306320818 |
