Beskrivelse
App-styrt juletrelys fra Gnosjö Konstsmide for iOS og Android. Belysningen består av lyslenker med amberfargede LED-lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6523-870 |
| Farge | Amber |
| Antall Lyskilder | 240 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 2400 mm |
| Kabelfarge | Sort |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Vekt | 0,4 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306523875 |






