
Utendørsdekorasjon Star TradingBarlumi Garden Ring Outdoor
fra 339 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Utepynt Star Trading Barlumi Garden Ring Outdoor er en dekorativ silhuett som passer like godt innendørs som utendørs hele året. Pynten har LED-lys med varmhvit glød.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 80, 120 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 840, 1200 mm |
| Bredde | 400, 600 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Strøm | 20 mA |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 3,2 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Serie | Barlumi |
| Strøm | 0,02 A |
| Dybde | 10 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,4, 0,5 kg |
| Lysstyrke | 43 lumen, 45 lumen |
