Beskrivelse
Vakker utendørs dekorasjon for hagen. Lett å plassere i potten eller på bakken. 10 cm lange markpinner i bunnen av treet som skal trykkes ned i bakken.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 90, 140 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 500, 900 mm |
| Bredde | 300, 400 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Foldy |
| Strøm | 20 mA |
| Kabellengde | 3 m |
| Effekt/prestering | 0,066 W |
| Vekt | 0,5, 1,1 kg |
| Lysstyrke | 278 lumen, 283 lumen |
| Dybde | 300, 400 mm |




