




Utendørsdekorasjon Star TradingSphere Kule B/OB: 400 mm
419 kr
Høyde

Sphere Kule B/O
B: 400 mm 419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dekorativ kule med 64 varmhvite lyspunkter, 30cm i diameter. Gir et herlig lys til hagen. Produktet kan brukes både hengende og stående, jordspydet er avtagbart og det er en krok for opphenging, for å ikke belaste kabelen bruk en kjede eller et tau til å henge kulen i. Batteriboks for utendørs bruk. Kulen er sammenleggbar, noe som sparer plass når den ikke er i bruk.
Varemerke
Beskrivelse
Dekorativ kule med 64 varmhvite lyspunkter, 30cm i diameter. Gir et herlig lys til hagen. Produktet kan brukes både hengende og stående, jordspydet er avtagbart og det er en krok for opphenging, for å ikke belaste kabelen bruk en kjede eller et tau til å henge kulen i. Batteriboks for utendørs bruk. Kulen er sammenleggbar, noe som sparer plass når den ikke er i bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-51 |
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 88 st |
| Høyde | 540 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Vekt | 0,51 kg |
| Dybde | 400 mm |
| Type | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Kabellengde | 1 m |
| Serie | Sphere |
| Effekt/prestering | 0,3 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Effekt | 0,3 W |
| EAN-nr | 7391482063632 |