





Utendørsdekorasjon Star TradingTassel
fra 709 kr
Velg Farge
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Utendørsdekorasjonen Star Trading Tassel er en utendørs dekorasjon som er beregnet for både innendørs og utendørs bruk. Inne i dekorasjonen er det en LED-lyslenke som avgir et varmhvitt skinn. Designet av Charlotte Falck.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Nikkel, Sort, Svart |
| Antall Lyskilder | 50, 100 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 300, 375, 500, 770 mm |
| Bredde | 300, 375, 500, 770 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Strøm | 20 mA |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 5 m |
| Serie | Trassel |
| Effekt/prestering | 0,066 W |
| Sensor | Nei |
| Produkttype | Ljusdekoration, Lysdekorasjon |
| Vekt | 0,7, 1,1, 0,61, 1,03 kg |
| Dybde | 300, 375 mm |



