



Utendørsdekorasjon Star TradingTecidy Hund 42 cm B/O
669 kr
- Tilbake på lager 03.08.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sjarmerende juledekorasjon i form av en hund, 70 cm bred og ca 42 cm høy, som passer like godt inne som ute. Ved bruk utendørs, sørg for å plassere produktet på et beskyttet sted, f.eks under tak, for å bevare stoffets tilstand. Batteridrevet med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-43 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 45 st |
| Høyde | 420 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Produkttype | Julepynt |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Vekt | 0,71 kg |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Serie | Tecidy |
| Dybde | 220 mm |
| Effekt/prestering | 0,4 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482065292 |
