Beskrivelse
Elegant lampeskjerm i brun kunstrotting for både innendørs og utendørs bruk. Lampe med spiral-filament LED. Batteridrevet med timerfunksjon.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Brun, Sort |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 150 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Twine |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 6 V |
| Kabellengde | 1 m |
| Dybde | 150 mm |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Vekt | 0,3, 0,36 kg |



