


Utendørsdekorasjon Star TradingWandy Star 5 stk
139 kr

Wandy Star 5 stk
139 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Utepynt Star Trading Wandy Star 5 stk er en vakker uteprydning for hagen din, med et sett på fem stjerner på markspyd. De er lett å plassere i potte eller på bakken, og skaper et vakkert lysskinn i den mørke årstiden. Pynten drives av batteri med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-25 |
| Farge | Transparent |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Høyde | 250 mm |
| Bredde | 1400 mm |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Spenning | 4,5 V |
| Dybde | 120 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | Wandy |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Vekt | 0,26 kg |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482051509 |
