Beskrivelse
Juletrebelysning fra Gnosjö Konstsmide med 25 stk parallellkoblede DC LED-lamper.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2032-020 |
| Farge | Varmhvit |
| Antall Lyskilder | 25 st |
| Lyskilde | LED |
| Lengde | 12 m |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Grønn |
| Produkttype | Juletrelys |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,729 kg |
| Kabellengde | 1,6 m |
| Effekt/prestering | 0,2 W |
| EAN-nr | 7318302032029 |

