Beskrivelse
Juletrebelysning fra Kostsmide med totalt fem meter snorer med amberfargede LED-lys og sølvfarget kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6378-890 |
| Farge | Amber |
| Antall Lyskilder | 240 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 2400 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Sølv |
| Produkttype | Juletrelys |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 14 V |
| Vekt | 0,1 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2100-2200K K |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318306378895 |




