
Juletrelys Gnosjö KonstsmideCluster 45/75x6 Frost 9V
fra 549 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Lengde
Beskrivelse
Juletrelys Gnosjö Konstsmide Cluster 45/75 x 6 Frost 9V er en juletrelenke med frostede lamper og en timer på 8 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| Antall Lyskilder | 270 st |
| Lyskilde | LED |
| Lengde | 1,8, 2,4 m |
| Høyde | 1800, 2400 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Produkttype | Juletrelys |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 9 V |
| Energieffektivitet | E |
| Kabellengde | 10 m |
| Serie | Cluster |
| Energiforbrukning | 4 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 3,6 W |
| Dimbar | Nei |
| Vekt | 0,4, 0,51 kg |
| Energiforbrukning | 4 kWh/år |


