Beskrivelse
Juletrelys Gnosjö Konstsmide Cluster Frost 110/180x6 30V er en juletrelys med frostede lamper og en timer på 8 timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber |
| Antall Lyskilder | 660, 1080 st |
| Lyskilde | LED |
| Lengde | 4, 2,4 m |
| Høyde | 2400, 4000 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Produkttype | Juletrelys |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 30 V |
| Bruksområde | Utendørs |
| Kabellengde | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nei |
| Energieffektivitet | E, F |
| Vekt | 0,7, 1,1 kg |
| Energiforbrukning | 7, 10 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 6, 9 W |
| Energiforbrukning | 7 kWh/år |

