
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hengende Juletrelys med ring og LED-lys fra Gnosjö Konstsmide.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 150, 200 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 1800, 2400 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 14 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Grønn |
| Produkttype | Juletrelys |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Energieffektivitet | G |
| Vekt | 0,3, 0,36 kg |


