
Juletrelys Gnosjö Konstsmidemed Toppstjerne
fra 695 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Juletrelys fra Gnosjö Konstsmide, komplett med toppstjerne. Belysningen består av fem meter kjede med 274 amberfargede LED-lys.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Gull, Sølv |
| Antall Lyskilder | 274 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 2800 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juletrelys |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 4,5 V |
| Vekt | 0,15 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2100-2200K K |
| Effekt/prestering | 0,048 W |
| Kabelfarge | Gull, Sølv |


