Beskrivelse
Juletrebelysning fra Gnosjö Konstsmide med 16 lamper og dobbeltledet kabel. Søylen er 12 m lang og har en 1,5 m tilkoblingsledning til den første lampen. For innendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1002-000 |
| Farge | Grønn |
| Lyskilde | IL |
| Lengde | 11,5 m |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Juletrelys |
| Bruksområde | Innendørs |
| Spenning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318301002009 |

