Beskrivelse
En praktisk trommel med lyslenke. Den har en myk, sort kabel og er IP44-klassifisert.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| Antall Lyskilder | 150, 200, 300, 1000 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 245, 375 mm |
| Bredde | 185, 315 mm |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 30 V |
| Kabellengde | 10 m |
| Dybde | 146 mm |
| Effekt/prestering | 10 W |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Kabeltrommel |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | E, G |
| Vekt | 3,8, 0,86, 0,95, 0,98 kg |
| Lystemperatur | 2200, 2600 K |











