









Lyslenke Gnosjö KonstsmideSort/Rød i TrommelAmber, 300 st LED
669 kr
Prispresset
Farge: Amber
Antall Lyskilder
Beskrivelse
En praktisk trommel med lyslenke. Den har en myk, sort kabel og er IP44-klassifisert.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3843-800 |
| Farge | Amber |
| Antall Lyskilder | 300 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 245 mm |
| Bredde | 185 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Kabeltrommel |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 30 V |
| Energieffektivitet | E |
| Vekt | 0,98 kg |
| Kabellengde | 10 m |
| Lystemperatur | 2200 K |
| Dybde | 146 mm |
| Effekt/prestering | 10 W |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7318303843808 |


