Beskrivelse
Dobbel minilenke fra Gnosjö Konstsmide med ti stk LED-lys. Inkludert transformator.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget, Varmhvit |
| Antall Lyskilder | 10, 100 st |
| Lyskilde | LED |
| Lengde | 0,63, 6,93 m |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Grønn |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 3 m |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,4, 0,25 kg |
| Effekt/prestering | 0,06, 0,045 W |
| Kraftkilde | Strøm |




