





Toppstjerne Star TradingFlingaGull
159 kr
Farge: Gull

Flinga
Gull 159 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Papirstjerne med metallspiral, fest stjernen på toppen av juletreet og du har en fantastisk juledekorasjon. Monteres enkelt, en magnet holder stjernen sammen og deretter er det bare å plassere den på metallpinnen. Dekorer med lyslenken som følger med i pakken hvis du ønsker lys i stjernen. Julen blir noe helt spesielt med Flinga som juledekorasjon i treet.
Varemerke
Beskrivelse
Papirstjerne med metallspiral, fest stjernen på toppen av juletreet og du har en fantastisk juledekorasjon. Monteres enkelt, en magnet holder stjernen sammen og deretter er det bare å plassere den på metallpinnen. Dekorer med lyslenken som følger med i pakken hvis du ønsker lys i stjernen. Julen blir noe helt spesielt med Flinga som juledekorasjon i treet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 503-13 |
| Farge | Gull |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 430 mm |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Diameter | 200 mm |
| Bredde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,12 kg |
| Dybde | 40 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Strøm | 20 mA |
| Kraftkilde | Batteri |
| Type | Toppstjerne |
| Materiale | Metall/Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Flinga |
| EAN-nr | 7391482055743 |

