



Lucialys Star TradingSanta LuciaGull
49 kr
Farge: Gull
Beskrivelse
Vakkert Lucialys som er perfekt for Luci-feiringen! Lyset har en gyllen bunn og en varm gul flamme. Lucialyset er 17cm høyt, og drives med 1 AA-batteri.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 071-40 |
| Farge | Gull |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Sokkel | Fast |
| Høyde | 17 cm |
| Type | Lucialys |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bredde | 3,5 cm |
| Serie | Santa Lucia |
| Dybde | 3,5 cm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482071408 |



