Beskrivelse
Dekorasjonskule Gnosjö Konstsmide av Tråd er en vakker lysdekorasjon laget av tråd med varmhvite LED.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3515-303 |
| Farge | Sølv |
| Antall Lyskilder | 160 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 300 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Type | Lysdekorasjon |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Energieffektivitet | F |
| Vekt | 0,5 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Dybde | 300 mm |
| Effekt/prestering | 1,92 W |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 1,92 W |
| EAN-nr | 7318305153035 |






