
Metalldekorasjon Gnosjö KonstsmideStående
fra 249 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Metalldekorasjon Gnosjö Konstsmide Stående er en stående lysdekorasjon i metall. Den har 4x40 amber-LED-lyspunkter, timer på 6 timer og drives av 3xAA-batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Antall Lyskilder | 160 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 90 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 1,5 V |
| Vekt | 0,17 kg |
| Lystemperatur | 1900-2000 K |
| Dybde | 90 mm |
| Dimbar | Nei |


