


Snøkrystall Star TradingIcy 582-10
179 kr
Beskrivelse
Søt dekorasjonsfigur i form av en snøfnugg. Dekorasjonen drives med 3 AA-batterier og har en timerfunksjon. Fin dekorasjon som gir en koselig belysning innendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 582-10 |
| Farge | Transparent |
| Antall Lyskilder | 16 st |
| Høyde | 180 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Strøm | 20 mA |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Serie | Icy |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Vekt | 0,14 kg |
| EAN-nr | 7391482015921 |

