
Lengde

Corner
15 W, 762 mm 476 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Benkbelysning Malmbergs Corner passer perfekt som underskapsbelysning for kjøkken, vaskerom etc. Armaturen monteres direkte under skåp eller hylle. Uttakene er ikke flyttbare. Den kobles til hurtigkoblingsklemme 3x2,5 mm². Kabelinnføring via 2 stk knockout-hull for utenpåliggende kabel, et i hver gavel. Armaturen har dobbel barnesikret uttak og vippebryter.
Varemerke
Beskrivelse
Benkbelysning Malmbergs Corner passer perfekt som underskapsbelysning for kjøkken, vaskerom etc. Armaturen monteres direkte under skåp eller hylle. Uttakene er ikke flyttbare. Den kobles til hurtigkoblingsklemme 3x2,5 mm². Kabelinnføring via 2 stk knockout-hull for utenpåliggende kabel, et i hver gavel. Armaturen har dobbel barnesikret uttak og vippebryter.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9975192 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 762 mm |
| Effekt/prestering | 15 W |
| Vekt | 1,35 kg |
| Spenning | 230 V |
| Design | Benkbelysning |
| Energieffektivitet | F |
| Høyde | 85 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lysspredningsvinkel | 110 ° |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | BÄNKBELYSNING CABINET CORNER |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Kjøkkenbelysning |
| Bredde | 80 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7392529141887 |
