
LED-armatur SunwindSMD 12V
649 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En lyslist med LED-belysning. Med strømbryter.
OBS! Converter følger ikke med.
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 243540 |
| Farge | Hvit |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bredde | 47 mm |
| Lengde | 480 mm |
| Spenning | 12 V |
| Effekt/prestering | 4 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7340068914271 |
| Nobb | 48503681 |
