Beskrivelse
Flamingo med amberfargede LED-lamper fra Kostsmide som blir en herlig fargeklatt i hagen.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Oransje |
| Effekt | 0,02 W |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Type | Lysdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2400 K |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 48, 96 st |
| Høyde | 700, 1100 mm |
| Vekt | 1,95, 3,05 kg |
| Bredde | 450, 540 mm |

