
Spotlight MalmbergsHome V LED 3000K 12V DC
549 kr

Home V LED 3000K 12V DC
549 kr
- Tilbake på lager 04.06.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spotlight Malmbergs Home V LED 3000K 12V DC er en stilren utebelysning. Armaturen er utstyrt med 2x0,3 m kabel som gjør det enkelt å koble videre til neste armatur. Ikke dimbar. Driver medfølger ikke. IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9977356 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 60 mm |
| Effekt/prestering | 4,5 W |
| Spenning | 12 V |
| Energieffektivitet | G |
| Høyde | 350 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 115 mm |
| Lysspredningsvinkel | 70 ° |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Hagebelysning |
| Design | Spotlight |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7392529161601 |

