


Bordlampe HillerstorpGlimra Portabel
fra1 154 krfra1 539 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En stilig bærbar utendørslampe for behagelige sommerkvelder på balkongen, i hagen eller på pikniken. PE-pære inkl. USB-kabel. To lys temperaturinnstillinger varmhvit og kaldhvit, to lysstyrkeinnstillinger 50% og 100%, samt flimmermodus for levende lys.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Grønn, Grå, Sand |
| IP-Klasse | IP65 |
| Produkttype | Bordlampe utendørs |
| Materiale | Polyeten |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Glimra |
| Montering | Nei |
| Design | Large/Høyde 45 cm, Medium/Høyde 29 cm |
| Garanti | 1 år |
| Sittedybde | 49 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 56 cm |
| Høyde | 29, 45 cm |



