


Bordlampe HillerstorpGlimra PortabelStor/høyde 45 cm, Grå
1 747 kr2 329 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Grå
Høyde

Glimra Portabel
Stor/høyde 45 cm, Grå1 747 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En stilig bærbar utendørslampe for behagelige sommerkvelder på balkongen, i hagen eller på pikniken. PE-pære inkl. USB-kabel. To lys temperaturinnstillinger varmhvit og kaldhvit, to lysstyrkeinnstillinger 50% og 100%, samt flimmermodus for levende lys.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4013002008 |
| Farge | Grå |
| Design | Large/Høyde 45 cm |
| Høyde | 450 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Bredde | 290 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Produkttype | Bordlampe utendørs |
| Materiale | Polyeten |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Glimra |
| Montering | Nei |
| EAN-nr | 7319070020140 |



