


Bordlampe HillerstorpGlimra PortabelMedium/høyde 29 cm, Grønn
1 154 kr1 539 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Grønn
Høyde

Glimra Portabel
Medium/høyde 29 cm, Grønn1 154 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En stilig bærbar utendørslampe for behagelige sommerkvelder på balkongen, i hagen eller på pikniken. PE-pære inkl. USB-kabel. To lys temperaturinnstillinger varmhvit og kaldhvit, to lysstyrkeinnstillinger 50% og 100%, samt flimmermodus for levende lys.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4013001002 |
| Farge | Grønn |
| Design | Medium/Høyde 29 cm |
| Høyde | 290 mm |
| Lengde | 210 mm |
| Bredde | 180 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Produkttype | Bordlampe utendørs |
| Materiale | Polyeten |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Glimra |
| Montering | Nei |
| EAN-nr | 7319070010042 |



