


Bordlampe HillerstorpGlimra PortabelLarge/høyde 45 cm, Sand
1 747 kr2 329 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Sand
Design

Glimra Portabel
Large/høyde 45 cm, Sand1 747 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En stilig bærbar utendørslampe for behagelige sommerkvelder på balkongen, i hagen eller på pikniken. PE-pære inkl. USB-kabel. To lys temperaturinnstillinger varmhvit og kaldhvit, to lysstyrkeinnstillinger 50% og 100%, samt flimmermodus for levende lys.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4013002003 |
| Farge | Sand |
| Design | Large/Høyde 45 cm |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 450 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Bredde | 290 mm |
| Montering | Nei |
| Kolleksjon | Days |
| IP-Klasse | IP65 |
| Materiale | Polyeten |
| Serie | Glimra |
| Produkttype | Bordlampe utendørs |
| EAN-nr | 7319073002006 |



