
Lyskaster MalmbergsIgnis LED m/Sensor
fra 699 kr
Velg Effekt/prestering
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

LED-Lyskaster fra Malmbergs med sensor for fasader, parkeringsplasser, industrigårder etc. Justerbar festebøyle for montering på stativ alt. vegg. Tilkobling til klemme 3x2,5 mm². Armaturhus i aluminium og polykarbonat. Leveres komplett med driver. Lampen er ikke dimbar. Rekkevidde maks 8 m (+/-2 m). Tidsforsinkelse minimum 10 sek (+/- 3 sek), maks 10 min (+/- 2 min).
Varemerke
Beskrivelse
LED-Lyskaster fra Malmbergs med sensor for fasader, parkeringsplasser, industrigårder etc. Justerbar festebøyle for montering på stativ alt. vegg. Tilkobling til klemme 3x2,5 mm². Armaturhus i aluminium og polykarbonat. Leveres komplett med driver. Lampen er ikke dimbar. Rekkevidde maks 8 m (+/-2 m). Tidsforsinkelse minimum 10 sek (+/- 3 sek), maks 10 min (+/- 2 min).
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Grå |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Dimbar | Nei |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Effekt/prestering | 10, 20, 30, 50 W |
| Bredde | 114, 147 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Sensor | Ja |
| IP-Klasse | IP65 |
| Type | Lyskaster |
| Høyde | 0,149, 0,162, 0,189 m |
| Lyskilde | LED |
| Materiale | Aluminium/Polykarbonat |
| Lysspredningsvinkel | 120 ° |
| Dybde | 85, 86 mm |
| Effekt | 10, 20, 30, 50 W |
| Høyde | 149, 162, 189 mm |