
Lyskaster MalmbergsIgnis LED
fra 499 kr
Velg Effekt/prestering
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
LED-Lyskaster fra Malmbergs for fasader, parkeringsplasser, industrigårder etc. Justerbar festebøyle for montering på stativ alt. vegg. Tilkobling til klemme 3x2,5 mm². Armaturhus i aluminium og polykarbonat. Leveres komplett med driver. Lampen er ikke dimbar.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Grå |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Dimbar | Nei |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Effekt/prestering | 10, 20, 30, 50 W |
| Bredde | 114, 147, 178, 208 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| IP-Klasse | IP65 |
| Type | Lyskaster |
| Høyde | 0,091, 0,107, 0,134, 0,154 m |
| Lyskilde | LED |
| Materiale | Aluminium/Polykarbonat |
| Lysspredningsvinkel | 120 ° |
| Dybde | 62, 65 mm |
| Effekt | 10, 20, 30, 50 W |
| Høyde | 91, 107, 134, 154 mm |
