Beskrivelse
Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor er en praktisk halvmåneformet plafond for veggmontering utendørs.
Annet
- Frostet akrylglass
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 130 mm
- Maks 1x40W/230-240V, E27
- Frostet akrylglass
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 130 mm
- Maks 1x40W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Rustfritt Stål, Sort |
| Effekt/prestering | 40 W |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP23 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Materiale | Stål/Aluminium |
| Sokkel | E27 |
| Tilkobling | 230 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 135 mm |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 280 mm |
| Serie | Torino |
| Dybde | 140 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |




