Beskrivelse
Utendørslampen Cabin fra Astro er egnet for montering utendørs men passer også godt innendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Antikk Messing, Bronse |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 183 mm |
| Design | Vegglykt |
| Energieffektivitet | A-E |
| Høyde | 220 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Metall og Glass |
| Serie | Cabin |
| Sokkel | E27/ES |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| Bredde | 116 mm |
| Garanti | 3 år |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |



