


Vegglampe Gnosjö KonstsmideAmalfi Plast med Ledning 3W/IP44
fra 481 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Ledning 3W/IP44 er en moderne veggbelysning for utendørs bruk. Den leveres med LED-belysning og ledning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grønn, Gul, Hvit, Sort |
| Effekt | 3 W |
| Tilkobling | Transformator |
| Spenning | 12 V |
| Dybde | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 100 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Serie | Amalfi |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 100 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |





