
Vegglampe Gnosjö KonstsmideBenu Opp E27 Galvanisert Høy
2 295 kr
Prispresset
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Benu Opp E27 Galvanisert er en elegant vegglampe i klassisk design.
Annet
- Klart glass
- IP23
- 26x32x61 cm
- Maksimal høyde på lampe 215 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- Klart glass
- IP23
- 26x32x61 cm
- Maksimal høyde på lampe 215 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 434-320 |
| Effekt | 100 W |
| Tilkobling | 230 |
| Stil | Klassisk |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Serie | Benu |
| Sokkel | E27 |
| Type | Vegglampe |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 320 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 610 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| Bredde | 260 mm |
| EAN-nr | 7318304343208 |

