Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Bolzano Ned GU10 Reflektor Rustfritt er en moderne fasadebelysning som leveres uten lyspære.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7594-000 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Effekt | 35 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 115 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 165 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 35 W |
| Serie | Bolzano |
| Sokkel | GU10 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 90 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318307594003 |

