Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Chieri 8W LED er en stilren fasadebelysning som lyser både oppover og nedover, noe som skaper vakre skygger på veggen. Den leveres med LED-belysning.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt | 7,2 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 40 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 95 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 7,2 W |
| Serie | Chieri |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 6 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 185 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |




