
Vegglampe Gnosjö KonstsmideCosenza High Power 1x5W LED
fra1 313 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Cosenza High Power 1x5W LED er en elegant fasadebelysning i form av et stilisert hus. Den leveres med LED-lyspære.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt | 5 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 140 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 260 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 5 W |
| Serie | Cosenza |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 180 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |



