
Vegglampe Gnosjö KonstsmideCremona Opp/Ned/Frem 3X3W High Power LED
fra 810 kr
Prispresset
Velg Bredde
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Cremona Opp/Ned/Frem 3X3W High Power LED er en moderne fasadebelysning som leveres med LED lyspærer.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Mørkegrå |
| Effekt | 9 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 9 W |
| Serie | Cremona |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Type | Vegglampe |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 145, 170 mm |
| Bredde | 80, 140 mm |

