Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide E27 Stor er en elegant fasadebelysning i form av en klassisk lykt. Den har klart glass og leveres uten lyspære.
Annet
- IP23
- 21x23x33 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 170 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 21x23x33 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 170 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 60 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 190 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 310 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 175 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |



