Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Ferrara LED 4W er en stilfull fasadebelysning som leveres med LED-belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 4 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 180 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 130 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 4 W |
| Serie | Ferrara |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 130 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |




