Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Gela Opp/Ned er en elegant fasadebelysning med belysning oppover og nedover. 2x6W.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt | 12 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 155 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 65 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Energiforbrukning | 14 kWh/1000h |
| Serie | Gela |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Type | Vegglampe |
| Vekt | 0,9 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |




