



Vegglampe Gnosjö KonstsmideHild 2xGU10
1 761 kr
Prispresset
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Hild 2xGU10 er en stilig fasadebelysning som lyser både oppover og nedover, noe som skaper vakre skygger på veggen. Den leveres uten lyspære.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 426-750 |
| Farge | Sort |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 185 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Hild |
| Sokkel | GU10LED |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 200 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304267504 |

